Booking.com

Pozitif Enerji İle Dolmak İçin 5 Adım
Dünyadaki insanların 3/4 negatif enerji ile yaşıyor. Çoğu bunun farkında bile değil. Negatif enerji tüm benliklerini sarmış durumda. Düşüncelerimiz enerjidir. Dahası tüm bedenimiz bir enerji yayar ve alır. Pozitif enerji pozitif olayları meydana getirir.

Pozitif enerji ne demek? Pozitif düşünceler olumlu ve kaygı taşımayan düşüncelerdir. Sizi mutlu ve coşkulu hissettirir. Bitkin ve durgun olmazsınız. Pozitif enerji negatifin zıttıdır. Biri varken diğeri var olamaz zihinde. Pozitif enerji tüm bedeninizi sağlıklı ve mutlu kılmanıza yardımcı olabilir.

5 adımda pozitif enerji ile yüklenin.

Birinci Adım


Hayatınızın Yönetimini Devralın. Çoğu insan hayatlarını ve kararlarını yönetmiyor. Bu pozitif enerjinin önündeki büyük bir engel. Hayatınızın yöneticisi olun.

İkinci Adım

Negatif düşünceleri konuşmayın. Farkında değilsiniz belki ama gün boyu negatif olaylardan bahsediyorsunuz. Çevrenizdeki veya kendinizdeki negatif olaylara konsantre olmayın. Negatif problemler negatif olaylara gebedir. Kısaca hangi enerjiyi çekerseniz o sizde kalır.

Üçüncü Adım

Mutluluğa Odaklanın. Negatif düşüncenin düşmanı gülümsemek ve mutlu olmaktır. Bilim gülmenin vücutta inanılmaz pozitif bir etkisi olduğunu söylüyor. O halde sizi güldüren ve mutlu eden insanlar ve yerlerde olun.

Dördüncü Adım

Pozitif Enerjinin Sırrı Sürekliliktir. Kısaca bir gün pozitif olunca hep pozitif olmuyorsunuz. Bu genellikle gelgit gibi. Negatif düşünce her zaman köşede bir yerlerde bekliyor. Onun için sürekli pozitif düşüncelere odaklanın ve olumlama yapın.

Beşinci Adım

Yolculuğunuz Bir Gün Sona Erecek. Bunun bilinci ile yaşamak pek çok şeyin farkına varmanızı sağlayabilir. Hayatın ve yolculuğun tadını çıkarın. Pek çok insan dertlerini ve diğer her şeylerini bırakıp gittiler. Şöyle düşünün "yolculuk bir gün bitecek ve ben neden mutsuz bir hayat süreyim." Neden negatif düşüncelerin esiri olasınız. Neden kaygılarınızın ve korkularınızın esiri olmak zorunda kalasınız. Yapmanız gereken farkındalık ve hemen şimdi başlayın..


ALINTI

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder